Skip to content

 Väikelaenud

Mõnikord vajate keerulisel finantsperioodil väikelaenu. EVI abistab tuhandeid inimesi Internetis erakorraliste kulude katmiseks väikelaenu taotlemisel.

Kui soovite laenata vähem kui 1000 eurot, teeme koostööd spetsialiseerunud krediidipakkujatega , kes lasevad teil sageli laenata väikeseid summasid kuni 12-kuuliseks laenuperioodiks. Kui otsustate võtta väikelaenu, pidage meeles, et teil on võimalus oma laen ennetähtaegselt tagasi maksta, mis vähendab laenatud rahalt makstavat intressi.

Oluline on see, et teil oleks paindlikkus valida endale vajalik laenusumma ja see, kui kauaks soovite laenu võtta.

Laenufirma

Info

* Laenusumma 50 – 5000 eurot
* Intress alates vaid 2%

  * Laen maksimum 4000 eurot
  * Intress alates 24% 12 kuu jooksul 
  * Tasuta maksepuhkus

  * Maksimaalne laenusumma 3000 eurot
  * 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul
  * Osamakse alates 10 eurost

  * Laenusumma 300 – 5000 eurot
  * Fikseeritud intressimäär 40,04% 

  Mis on väikelaenud?

  Laenud » Väikelaenud

  Väikelaen on teatud tüüpi finantstoode, mis on loodud selleks, et aidata teid välja rahaolukorras ja vajate kiiret, lihtsat lahendust.

  Väikelaenude väärtus on tavaliselt alla 1000 eurot ja need makstakse tagasi 12 kuu jooksul. Väikelaenud makstakse tavaliselt tagasi mõne nädala jooksul, kui neid võetakse vaid ajutise rahavoo olukorra katmiseks.

  Millal peaksin kaaluma väikelaene?

  On mitmeid stsenaariume, kus võiksite kaaluda väikelaenu võtmist. Kui teil on ootamatu arve või sularahaga seotud hädaolukord, mida te ei osanud ette näha, võib väikelaen olla kasulik, kui teil pole pangakontol piisavalt raha.

  Kuidas saab väikelaen mind aidata?

  Vastutustundlikult kasutatud väikelaen aitab tagada, et te ei jäta ühtegi kiiret makset vahele, kui teil pole pangakontol piisavalt raha. Väikelaen aitab teil tasuda ka ootamatute rahaliste hädaolukordade, näiteks autoremondi või katkise katla eest. Selliste oluliste maksete tegemata jätmine võib olla väga stressirohke. See võib teie elule ebamugavusi või ebamugavusi lisada, kui peate paar päeva või nädalat raha säästmiseks ootama, kui kõik, mida tõesti vajate, on kiire ja lihtne lahendus.

  Millal kasutaksite väikelaenu?

  Väikelaen võib olla kasulik erinevates olukordades:

  • Kiire arve tasumine
  • Sõidukite remont
  • Katkine katel
  • Ravi
  • Kodu remont

  Kuna väikelaenud on tavaliselt vaid mõnesaja euro väärtuses ja makstakse tagasi mõne nädala või kuu jooksul, sobivad need suurepäraselt sularahaga seotud hädaolukordadeks.väikelaenud

  Väikelaenud võivad aidata mitmesuguste lühiajaliste rahavoogude probleemidega

  Hädaolukordade säästmine võib olla väga keeruline, eriti kui me ei näe neid tulemas.

  Meie soovitame säästa vähemalt 3 kuud oma kuupalgast.

  See võib olla keeruline kallite elamiskuludega.

  Väikese summa lühiajalise finantseerimise abil saate probleemi kiiresti lahendada ja seejärel laen (koos intressidega) struktureeritud tagasimaksegraafiku alusel tagasi maksta.

  Kuidas väikelaenud toimivad?

  Väikelaenu saamiseks peate täitma teatud nõuded.

  Väikelaen toimib laenutaotluse (tavaliselt veebis) esitamise kaudu, mida näeb siis laenuandja või laenuandjate paneel, kes hindab teie taotlust taskukohasuse ja võimalike tagasimakseta jätmise ohtude osas.

  Taotlejad peavad olema üle 18-aastased ja Eesti elanikud. On oluline, et kliendid teeniksid regulaarset sissetulekut (täistööajaga või osalise tööajaga). Väiksematele laenutoodetele spetsialiseerunud laenuandjate tavaline vajadus on teenida mingi kindel summa kuus.soodsaim väikelaen

  Taotlejatel peab olema töötav e-posti aadress ja mobiiltelefoni number. Selle eesmärk on tagada, et teiega võetakse hõlpsalt ühendust ja see aitab asja kiirendada, kuna saate laenulepingu aktsepteerimisel sageli digitaalselt allkirjastada.

  Lõpuks peab klientidel olema toimiv deebetkonto koos aktiivse deebetkaardiga, et oma kontole makseid saada. Seejärel saab laenuandja koguda makseid, kasutades süsteemi.

  Kuidas väikelaenu taotleda?

  Väikelaenu taotlemiseks on 2 võimalust. Kandideerida saate veebis või laenuasutuses koha peal. Enamiku inimeste jaoks on väikelaenu Internetist taotlemine kiireim ja mugavam viis.

  Taotlemine internetis

  Internetis väikelaenu taotleda saab oma mobiilseadme, tahvelarvuti või töölaua kaudu. Väikelaenu pakkujaid on palju ning nii otselaenuandjad kui ka maaklerid saavad teile pakkuda veebilahendust.

  Tavaliselt küsitakse veebipõhiselt taotlusvormilt mõnda põhiteavet enda ja oma kulutamisharjumuste kohta. Oluline on olla võimalikult aus, et tagada, et te ei tee viga ega anna valet teavet. Kui teete seda, võib see mõjutada teie eduvõimalusi.

  Veebivormi täitmine võtab tavaliselt aega 3–5 minutit ja otsus tuleks tagasi saata vähem kui 3 minutiga.

  Kui kiiresti pean väikelaenu tagasi maksma?

  Väikelaen tuleb tagasi maksta vastavalt teie laenulepingus täpsustatud tagasimaksegraafikule. Väikelaen on täpselt nagu iga teine krediidileping. Hea uudis on see, et laenu ennetähtaegseks tagasimaksmiseks võite peaaegu alati teha ennetähtaegseid või lisamakseid. See tähendab, et peate oma laenu varakult tagasi maksma ja demonstreerite oma krediidivõimekust tulevastele krediiditeenuse pakkujatele, kellega võite kokku puutuda. Tutvuge laenuandjalt saadud tingimustega, et mõista nende konkreetseid eeskirju.

  Kas mul on õigus saada väikelaenu Internetis?

  Väikelaenu saavad Internetis taotleda kõik. Kui otsite nüüd, siis võiksite täita meie veebitaotluse vormi ja saada väikelaenuotsuse ühelt meie laenuandjalt. Kui see õnnestub, võivad nad teie raha üle kanda samal päeval.

  Kui palju väikelaen maksab?

  Väikelaenu hind sõltub pakkumisest, mille saate krediidi pakkujalt. Enamikul tagatiseta väikelaenude intressimäär on kõrgem kui tavapärastel isiklikel laenudel, kuna need on kavandatud võtma lühema perioodi jooksul.

  Milline on väikelaenu intressimäär?

  Kui valite väikese kiirlaenu pakkujalt väikese laenu (st aastane intressimäär on üle 100%), võib tüüpiline krediidi kulukuse aastamäär olla sageli suurem kui 1000%.

  Finantsjuhtimisasutus on aga hinnalimiidid paika pannud.

  Laenukulude arvestamisel on intressimäär vaid osa võrrandist. Laenupakkumise saamisel vaadake, mida maksate tagasi iga kuu ja / või kogu laenuperioodi jooksul. Seejärel saate aru, kui palju teie laen maksab teile iga kuu.

  Kuidas mõjutavad väikelaenud teie krediidiskoori?

  Kui võtate väikese laenu ja maksate selle täies mahus ja tähtaegselt tagasi, ei tohiks see teie krediidiskoori kahjustada. See peaks olema vastupidine, kui maksate õigeaegselt tagasi iga laenatud penni (koos intressiga). Laenuandjad ja krediidibürood näevad seda tüüpi rahahaldust ja finantsdistsipliini hea usaldusnäitajana.

  Kui võtate väikelaenu ega maksa seda täies mahus või õigel ajal tagasi, võidakse teid vaadata väga erinevalt. Laenu mitte õigeaegne tagasimaksmine võib krediidiskoorile negatiivset mõju avaldada, mis raskendab tulevikus laenu saamist.

  Mis on väikelaenud maksehäirega?

  Väikelaenud maksehäirega on väiksema väärtusega krediiditooted, mis on mõeldud inimestele, kellel on madalad krediidiskoorid. Kuna mõnedel inimestel on madalam krediidireiting, võib neid pidada laenu andmiseks riskantsemaks kui teisi. Seetõttu annab kõrgema intressimääraga laenutoode teatud elemendi kaitseks laenuandjatele, kes soovivad laiendada oma kliendibaasi ja aidata madalama krediidivõimega inimesi.

  Milliseid väikelaene on saadaval?

  Kuigi väiksemad tagatiseta Interneti-laenud on üsna tavalised, pole need ainus saadavalolev väikelaen.

  Muud tüüpi väiksemate krediidivõimaluste hulka kuuluvad:

  • Pandimajapidamine
  • Palgapäevalaenud
  • Krediitkaardid

  Ükskõik, mis tüüpi väikelaenu te kaalute, veenduge, et mõistate täielikult, millised on teie kohustused ja mis on laenamise tegelikud kulud.

  Millised on väikelaenu eelised?

  • Lihtne veebipõhine taotlusprotsess
  • Struktureeritud tagasimaksegraafik
  • Laenake seda, mida vajate

  Väikelaenud: kokkuvõte

  Vaatamata nende mugavusele ja kasutusmugavusele ei tohiks väikelaene pidada pikaajaliseks finantslahenduseks. Neid tuleks kasutada säästlikult ja hädaolukordades. Lõppkokkuvõttes on väikelaenud endiselt lühiajalised lahendused.

  Kui leiate, et teil on raskusi rahaliste probleemidega, võib olla kasulik küsida nõu vajalikelt asutustelt.

  Kõigil on aeg-ajalt rahaga seotud hädaolukordi ja kui teil pole piisavalt raha või kui teil on pere või sõpru, kes saaksid teid aidata, siis võiks sobiv lahendus olla Interneti kaudu väikese veebilaenu taotlemine.

  Samuti on oluline, et lühiajalisteks vajadusteks mõeldud kõrgema hinnaga laene kasutataks ainult viivitamatute, ettenägematute kulude katmiseks ja neid ei kulutataks kergemeelsematele ostudele.