Skip to content

 Väikelaenu pakkujad

Laenufirma

Info

* Laenusumma 50 – 5000 eurot
* Intress alates vaid 2%

  * Laen maksimum 4000 eurot
  * Intress alates 24% 12 kuu jooksul 
  * Tasuta maksepuhkus

  * Maksimaalne laenusumma 3000 eurot
  * 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul
  * Osamakse alates 10 eurost

  * Laenusumma 300 – 5000 eurot
  * Fikseeritud intressimäär 40,04% 

  Mida peaksite teadma väikelaenudest?

  Laenud » Väikelaenu pakkujad

  Tegelikult on iga inimese elus aeg, kus võite olla väikelaenu kaalumisel turul. Neid isiklikke laene kasutatakse ka erinevatel viisidel. Mõni inimene kasutab väikelaenu pakkujaid, kuna leidis oma panga või krediidiühistu käest väikelaenu pealt parema intressimäära kui autokaupluses pakutav. Mõned inimesed kasutavad väikelaene, kuna nad finantseerivad mingisuguseid ootamatuid kulusid.väikelaenu pakkujad

  Muud väga levinud kasutusviisid on krediitkaardivõlgade tasumine ja isegi mõned inimesed võtavad isiklikult laenu, et saada läbi rahaliselt kuu. Sellistel juhtudel on isegi väga väike tarbimislaen piisav, et kuu jooksul üüri- ja kommunaalmakseid tasuda ning uuesti jalgadele saada.

  Ükskõik, mis põhjus see tegelikult on, peavad mõned inimesed väikelaenu võtmise otsust oma elus oluliseks hetkeks. See on märkimisväärne, kuna mõnede inimeste jaoks on protsess neile võõras, värske ja uus ning viimane asi, mida nad teha tahavad, on olukord, kus nad tekitavad endale rohkem kahju kui kasu.

  Õnneks on hea uudis see, et oleme EVI-s võtnud aega, et teid ühendada mõne turul kõige usaldusväärsemate väikelaenu pakkujatega. Väikelaenu pakkujad, kellel on pikka aega olnud edukas õiglase intressimääraga laenamine, tugev klienditeenindus ja keda on kontrollitud, et neid saaks testida aastate jooksul. Nii et viimane asi, mille pärast peate muretsema, on see, “kas mu väikelaenu pakkuja on minuga aus ja läbipaistev?”

  Kui olete tuttav ideega, kuidas väikelaenud toimivad, kasutage meie tabeleid, et uurida oma võimalusi meie mainekate laenuandjate seas.