Skip to content

 Krediidikonto

Krediidikonto tegemine võib anda teile vajaliku raha ootamatute kulude tekkimisel. Laenake ainult seda, mida vajate, ja makske see hiljem tagasi. Näitame teile, kuidas krediidikonto töötab ja kuidas seda kasutada.

Laenufirma

Info

* Laenusumma 50 - 5000 eurot
* Intress alates vaid 2%

  * Laen maksimum 4000 eurot
  * Intress alates 24% 12 kuu jooksul 
  * Tasuta maksepuhkus

  * Maksimaalne laenusumma 3000 eurot
  * 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul
  * Osamakse alates 10 eurost

  * Laenusumma 300 - 5000 eurot
  * Fikseeritud intressimäär 40,04% 

  Kuidas saab krediidikonto teid aidata?

  Laenud » Krediidikonto

  Krediidikonto võib olla suurepärane vahend, mis aitab teil lahendada viivitamatuid vajadusi, teadmata täpselt, kui palju raha vajate. See annab teile juurdepääsu rahalistele vahenditele, mida saate kasutada projekti või ettevõtte jaoks, ja teie maksed põhinevad ainult sellel, kui suurt osa krediidikonto limiidist te kasutate.

  Jätkake lugemist, et teada saada, mis on krediidilimiit ja kuidas see võib teid aidata.

  Mis on krediidikonto?

  Krediidikontosid on erinevat tüüpi, kuid Eestis kasutatakse üldiselt ühte tüüpi krediidikontot: isiklik krediidikonto. Ehkki krediidikontosid on erinevat tüüpi, jääb kontseptsioon nende kõigi jaoks samaks.

  Põhimõtteliselt on need nagu väikesed pangakontod, mille laenuandja on teile loonud. Laenuandja paneb kontole kokkulepitud rahasumma ja annab teile konkreetse summa, et maksta esemete eest konkreetsel perioodil. Teie kasutatav raha konverteeritakse tavaliseks järelmaksuga laenuks pärast arveldusperioodi lõppu ja peale seda hakkate siis tagasimakseid tegema.

  See annab teile raha, mida vajate näiteks kodu renoveerimiseks või muu tegevuse rahastamiseks, kui te pole kindel, kui palju raha peate laenama.

  Isiklik krediidikonto

  Isiklik krediidikonto on nagu iga teine krediidikonto, kuid sellel on üks oluline erinevus: see on tagatiseta. See tähendab, et nagu enamiku krediitkaartide puhul, garanteerib seda ainult teie allkiri.

  Krediidikonto eelised

  Krediidikonto omamine on suurepärane mitmel põhjusel. Siin on vaid käputäis eeliseid, mida see pakub.krediidikontod

  Maksevaba raha väiksel perioodil

  Miski elus pole tasuta, kuid krediidikonto annab teile vähemalt lühikeseks ajaks kapitali vaba juurdepääsu. Mingil perioodil saate välja võtta nii palju võtta, kui vaja projekti rahastamiseks. Alles makseperioodi lõppemine, mis on tavaliselt mingil kindlal perioodil perioodil olenevalt pakkujast, sisenenete tagasimakseperioodi ja peate alustama minimaalsete maksete maksmist.

  Võimaldab muutuvaid kulusid

  Mõni asi, näiteks kodu renoveerimine või sisustamine, on muutuva hinnaga ja krediidikonto annab teile juurdepääsu nii vähesele või nii paljule rahale, kui teil on vaja töö lõpetamiseks.

  Oletame näiteks, et töövõtja kujundab teie vannituba ümber, nii et võtate töövõtja hinnangu alusel tavalise 5000 euro suuruse kodu remondiks mõeldud laenu. Kui töövõtja vannitoa ära lammutab ja leiab struktuuriprobleeme, mis maksavad täiendavalt 5000 eurot, peate nüüd minema tagasi panka ja proovima saada veel 5000 eurost laenu lisaks juba olemasolevale 5000 eurole. Krediidikontoga saaks töövõtja lihtsalt tööd jätkata, kui nad ei ületa krediidikonto maksimaalset väljamakset.

  Krediidikonto miinused

  Kõik ei ole nii hea nii nagu paistab. Igal asjal on ka omad miinused.

  Kalduvus üle kasvada

  Kuna krediidikonto võib algul tunduda vaba rahana, põhjustab see laenuvõtjate vahel kulutamist. Selle tulemuseks võib olla teie halb rahaline situatsioon, mis võib teid panna halba olukorda rahaliselt.

  Suured tasud

  Mõned laenuandjad, kes pakuvad krediidikontot, ei ole nii ausad. Nad kasutavad inimesi ära, pakkudes neile krediidikontot pööraselt kõrgete tasudega. Uurige mõnda aega ringi ja tehke oma uuringud, et näha, millised tasud peaksid olema teie olukorras oleva inimese jaoks. See aitab teil vältida tarbetuid tasusid.

  Kuidas käib krediidikonto avamine?krediidikonto avamine

  Krediidikonto, nagu iga teine laen, on saadaval praktiliselt iga finantsasutuse kaudu, kes Eesti turul täna tegusteb. Taotlege lihtsalt krediidikontot veebis või oma finantseerimisasutuse kaudu ja peaksite saama kohese otsuse.