Skip to content

Kiirlaenud

Kui teil on ootamatu rahaline hädaolukord ja vajate kiiret laenu kiireloomuliste arvete katteks, on teil mõnikord vaja kiirete lühiajaliste laenude lahendust, et katta koheseid kulusid.

Ootamatud kulud võivad ilmuda kiiresti. Need võivad olla meditsiiniline hädaolukord, autoremont või võib-olla katla rike?

Pangas pikaajalise isikliku laenu taotlemise asemel võiks mugavamaks lahenduseks olla kiirlaen meie lehe kaudu.

Laenufirma

Info

* Laenusumma 50 - 5000 eurot
* Intress alates vaid 2%

  * Laen maksimum 4000 eurot
  * Intress alates 24% 12 kuu jooksul 
  * Tasuta maksepuhkus

  * Maksimaalne laenusumma 3000 eurot
  * 1 eurone tasu 30 päevase laenu puhul
  * Osamakse alates 10 eurost

  * Laenusumma 300 - 5000 eurot
  * Fikseeritud intressimäär 40,04% 

  Mis on kiirlaen?

  Laenud » Kiirlaenud

  Kiirlaen on kiiruse ja mugavuse huvides loodud lühiajalise isikliku krediidi vorm. Kiirlaenu tooted on loodud kiirete lahenduste pakkumiseks hädaolukordades sularahas.

  Seda tüüpi tagatiseta finantseerimine sobib sageli suhteliselt kehva krediidiga isikutele, kuna laenusummad on üsna väikesed ja laenuperioodid lühikesed.

  Kui kiiresti ma oma raha kätte saan?

  Interneti-laenutaotluse eduka korral kantakse raha tavaliselt üle samal päeval, eriti kui taotlete tööajal. Raha laekumine sõltub pankade poliitikast ja protseduuridest.

  Kiiremad maksed

  Kui teie pank toetab kiiremaid makseid ja teil on täna vaja raha, saab sularaha üle kanda tavaliselt tunni jooksul, sageli 15 minuti jooksul.

  Enne kui kiiremad maksed said kättesaadavaks, kulus raha klientide pangakontodele jõudmiseks sageli 2–3 päeva.

  See tähendas, et kliendid, kes tegelevad kiireloomulise sularahaga seotud hädaolukorraga, pidid oma raha saamise ootamisega sageli hakkama saama.

  Kui palju saab laenata?

  Kui taotlete laenu , saate laenata kuskil 50–10000 eurot. Kui soovite kiiresti laenata suurt summat, peaksite kontrollima, kas krediidifail on ajakohane, et anda teile parim võimalus laenu saamiseks.kiirlaenu pakkujad

  Millal ma kiirlaenu kasutaksin?

  Kiirlaenude lahenduste laenud võivad sageli aidata lahendada lühiajalisi rahalisi probleeme, mis võivad hõlmata:

  Millal ma ei peaks kiirlaenu kasutamist kaaluma?

  Kiirlaenutooted võivad sobida hädaolukordadeks. Mõnel juhul ei ole kiirlaenu pakkumine soovitatav, sealhulgas:

  5 kiirlaenu eelist:

  Kes pakub Eestis kiirlaene?

  Eestis on tänapäeval palju kiirlaenu pakkujaid, nii veebis kui ka tavaliselt.

  Kiired lühiajalised laenud on kõige tavalisem kiire krediidi tüüp. Kuid paljud Eesti laenuandjad pakuvad nüüd sarnaseid mudeleid kasutades pikemaajalisi finantseerimislahendusi. Kui vajate laenu kiiremas korras, peate võtma ühendust laenuandjaga või kasutama maakleri abi, et aidata teil leida õige krediidipakkuja.

  Laenuandjad

  Kui taotlete laenu otse laenuandja juures, peate täitma avalduse (tavaliselt veebis) ja esitama selle otse neile.

  Kui teie laen ei ole laenuandja poolt heaks kiidetud, peate laenu taotlema mujalt ja alustama protsessi uuesti.

  Eestis on mitmeid laenupakkujaid, kes on spetsialiseerunud Eesti laenuvõtjatele kiirete finantslahenduste pakkumisele. Veenduge alati, et neil oleks finantsjuhtimisasutuse luba.

  Kui otsustate pöörduda otse laenuandja poole, on alati kasulik kõigepealt kontrollida oma krediidifaili, et veenduda oma andmete õigsuses. Vigade korral võib see mõjutada teie laenutaotluse heakskiitmise tõenäosust.

  Kuidas kiirlaenud toimivad?

  Kiirfinantseerimine toimib tavaliselt täites veebis väikese avalduse, mille laenupakkuja siis heaks kiidab ja allkirjastab. Kiiruse ja mugavuse huvides täidetakse enamik kiirlaene elektrooniliselt.

  Kiire taotlusprotsess

  Veebitaotluse vormi täitmine on tavaliselt lihtne ja tähendab, et peaksite laenutaotluse kohta kiiresti otsuse langetama (tavaliselt mõne minuti jooksul).

  Laenutaotluse esitamisel peate esitama:

  Sõlmimine

  – Teie esitatud teave võimaldab laenuandjal hinnata teie krediidiajalugu ja teha kohe otsus või küsida lisateavet.

  Kiirlaenuotsused

  Laenu taotlemisel peaksite laenuandjalt saama ühe kolmest otsusest.

  Laen kinnitatud

  Teile näidatakse laenusumma, intressimäär, makstav intress kokku ja üksikasjad, näiteks tagasimaksete arv, ning laenu algus- ja lõppkuupäevad.

  Vaja on rohkem teavet

  – Laenuandjal pole piisavalt teavet, et selget otsust teha, ja teil on vaja täiendavat teavet või kommentaari.

  Keeldunud

  – Kahjuks ei kiideta kõiki laenutaotlusi heaks. Kui teie laenu tagasilükkamine peaksite kaaluma oma krediidifaili ülevaatamist.

  Keeldumise korral pöörduge otse laenuandja poole või kontrollige oma krediidiajalugu krediidiasutuses.

  Need aitavad teil mõista, mis võis laenutaotluse tulemust mõjutada.

  Laenu kinnitamine

  Kui teie kiirlaenutaotlus kiidetakse heaks, peate võib-olla kinnitama mõned üksikasjad telefoni teel ja näitama oma sissetuleku tõendit palgalehe või pangaväljavõttega.

  Enne raha ülekandmist pangakontole peate allkirjastama oma laenulepingu. Kui olete pakkumisega rahul, kirjutage alla lepingule ja viige protsess lõpule.

  Soovitav on oma mobiiltelefon käes hoida, kuna elektroonilise laenulepingu kontrollimiseks võidakse teile saata ka PIN-kood.

  Kõigi elektrooniliste toimingute tegemine aitab säästa aega, kuna te ei pea dokumente välja printima, neile alla kirjutama ega posti teel tagastama. Kogu teie lepingu saab veebis kiiresti täita.

  Kui laenuandjal on olemas kõik vajalik, kantakse raha otse teie pangakontole. Ärge unustage, et regulaarsed igakuised tagasimaksed tehakse vastavalt teie laenulepingu üksikasjadele, seega veenduge, et teil oleks alati piisavalt vahendeid.

  Kas ma saan kiirlaenu halva krediidiga?

  Kiirlaenud on mõeldud selleks, et aidata inimestel kiiresti inimestele raha kätte saada, et nad saaksid lahendada rahalise hädaolukorra. Kahjuks vajavad paljud halva krediidiskooriga inimesed sageli lühiajalist rahalist abi.kiirlaenu miinused

  Kui teil on olnud halbu krediite, võivad laenuandjad olla teile laenu andmisel ettevaatlikumad, kuid enamik kõrgekvaliteedilisi lühiajalisi krediidi pakkujaid kehtestavad intressimäärad, mis arvestavad lisariskiga.

  Kas kiirlaenu jaoks on vaja krediidikontrolli?

  Kiirlaenu taotlemisel ja laenuandjalt pakkumise saamisel peate tavaliselt enne laenu täielikku kinnitamist krediidikontrolli tegema. Kui teil on lühikese aja jooksul palju krediidikontrolle, võivad need näidata potentsiaalsele laenuandjale suuremat riskitaset.

  Kas kiirlaenud on tagatiseta?

  Enamik kiirlaene on tagatiseta, eriti veebipõhised.

  Kui kiiresti pean oma laenu tagasi maksma?

  Igasugune volitatud pakkuja isiklik laen annab teile maksegraafiku, milles täpsustatakse, millal iga tagasimakse toimub ja mis summa võetakse.

  Kui taotlete laenu kuuekuulise perioodi jooksul, eeldatakse, et maksate viimase tagasimakse umbes 6 kuud pärast laenu kinnitamist ja raha ülekandmist.

  Protsessi kiirendamiseks võite tavaliselt teha varajasi või lisamakseid, kui teil on iga kuu rohkem raha, kui te ennustasite. Kui maksate laenu varem, näete kiiresti tasakaalu langust ja vähendatud intressisummat. Enne ennetähtaegsete tagasimaksete tegemist kontrollige alati oma krediidilepingu tingimusi.

  Kiirlaenud – kokkuvõte

  Kiirlaenud on selleks, et aidata inimestel kiiresti lahendada mõni finantsprobleem. Kui teil pole pangakontol piisavalt raha nende olukordade lahendamiseks, võib see olla väga stressirohke.

  Seda tüüpi laenu intressimäär on tavaliselt kõrgem kui enamikul tavapärastel laenutoodetel, nii et peaksite oma dokumentidega tutvuma ja veenduge, et mõistate täielikult oma laenulepingu tingimusi.

  Mõistlikult kasutatud kiirlaenud võivad olla hea viis veenduda, et lahendate rahalise olukorra enne, kui need muutuvad stressi tekitavateks probleemideks.