Skip to content

 Credit24

Laenusaajad saavad taotleda Credit24 kiirlaenu ja saada laen kiirel oma kontole.

Credit24 on Interneti laenupakkuja, mis tähendab, et taotlus- ja kinnitamisprotsessid on täielikult võrgus ja vajavad minimaalset dokumentatsiooni. Kui teil on tööd ja teenite vähemalt kindla summa kuus, saab teie avalduse 24 tunni jooksul heaks kiita.

Tagasimaksmise tingimused on paindlikud ja sobivad teie isikliku finantsolukorraga. Maksimaalse 36-kuulise tagasimakseperioodi jooksul saate laenata kuni 4000 eurot. Oodatud on ka ettevõtjad.

Kuidas töötavad Credit24 laenud?

Laenud » Credit24

Laenukliendid saavad veebipõhist taotlust esitada 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Interneti-laenusimulaator võib anda laenuvõtjatele ülevaate nende tagasimaksetest ja nendega seotud tasudest. Asutamistasu varieerub sõltuvalt sellest, kui palju keegi laenab ja laenu tagasimaksmiseks peavad nad esitama viimase kolme kuu pangaväljavõtted. Kui kellegi taotlus on täielik ja ta vastab abikõlblikkuse kriteeriumidele, saab ta laenu kohe heaks kiita. Oluline on märkida, et Credit24 teostab krediidikontrolli.

Credit24 laenu omadused

Inimesed, kes on huvitatud Credit24 isikliku laenu taotlemisest, peaksid teadma selle peamistest omadustest:

Täiesti võrgus. Alates taotlemisest kuni kinnituse saamiseni on kogu protsess 100% veebis.

Kiire pööre. Pärast seda, kui keegi on oma pangaväljavõtted üles laadinud, saab need tunni jooksul kinnitada. Raha hoiustatakse tavaliselt ühe tööpäeva jooksul pärast avalduse esitamist.

Laenusummad. Kliendid saavad maksimaalselt 3-aastase laenuperioodi jooksul laenata kuni 4000 eurot.

Kohandatud terminid. Credit24 pakub paindlikke tingimusi vastavalt sellele, mida kliendid saavad endale lubada. Nad saavad oma elustiili järgi otsustada nädalase, kahe nädala tagant või igakuise tagasimaksegraafiku üle.

Lihtsad tagasimaksed. Makseid debiteeritakse kontolt, kust laenutaotlejad saavad oma töötasu. Kui laenuvõtjad soovivad oma makseplaani kohandada, saavad nad muudatust taotleda ilma trahvitasuta.

FIE-d taotlejad on teretulnud. Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsevad laenuvõtjad saavad sissetuleku tõendina taotleda Credit24 isiklikku laenu koos viimase maksuteatisega.

Kohandatud tasud. Asutamistasu sõltub laenutatud summast ja valitud laenuperioodist.

Lihtne korduvlaenamine. Niipea kui laenuklient on oma olemasoleva laenu tagasi maksnud, saavad nad kohe taotleda teist laenu. Neil võib korraga olla ainult üks aktiivne laen.

Ennetähtaegne tagasimaksmine. Kui keegi soovib oma laenu tagasi maksta enne laenu tähtaja lõppu, saab ta seda teha ilma lisatasuta.

Credit24 laenukõlblikkus

Laenukliendid peavad enne Credit24 isikliku laenu taotlemist vastama järgmistele kõlblikkusnõuetele, edukad taotlejad peavad:

  • Käima tööl.
  • Teenima kindla summa kuus.
  • Olema vähemalt 18-aastane.
  • Olema alaline elanik.
  • Teil on korralik krediidiajalugu.
  • Esitage füüsilisest isikust ettevõtjatena sissetuleku tõendamiseks väljavõte.

Kuidas kandideerida?

Credit24 laenude kliendid saavad klõpsata nupul „Mine saidile“, kui nad on valmis oma taotlust alustama. Seejärel saavad nad täita veebivormi ja järgida oma pangaväljavõtete üleslaadimise juhiseid.

Kui kõik dokumendid on laekunud, viib Credit24 läbi krediidikontrolli ja vastab igale taotlusele. Heakskiitmise korral saavad edukad taotlejad raha kätte 15 minuti jooksul või 24 tunni jooksul.

Credit24 laenu kliendid peaksid tagama, et nad suudavad enne laenutaotluse esitamist tasusid ja tagasimakseid mugavalt täita. Samuti peaksid nad seda laenu enne taotlemist võrdlema sarnaste ja alternatiivsete toodetega, et olla kindlad, et nad saavad oma olukorras parima laenuvõimaluse.